ESAM ATVĒRTI DARBA DIENĀS UN SESTDIENĀS NO 10.00. – 20.00
SVĒTDIENĀS NO 10.00 – 17.00
MAXIMA

Pirmdiena - Sestdiena
8.00 – 22.00
Svētdiena
8.00 – 22.00
Informācijas centrs

Pirmdiena - Sestdiena
08.00 – 20.00
Svētdiena
08.00 – 17.00
Kafejnīca Upe-le

Pirmdiena - Sestdiena
10.00 – 20.00
Svētdiena
10.00 – 17.00
Narvesen

Pirmdiena - Sestdiena
08.00 – 20.00
Svētdiena
08.00 – 17.00
Euroaptieka

Darba dienas
09.00 – 19.00
Sestdiena
09.00 – 18.00
Svētdiena
10.00 – 16.00
Leandra ziedu veikals

Pirmdiena - Sestdiena
09.00 – 20.00
Svētdiena
10.00 – 17.00
Forevers

Pirmdiena - Sestdiena
09.00 – 20.00
Svētdiena
10.00 – 17.00
Privātuma politika
Tirdzniecības centra KURZEME privātuma politika reglamentē savā mājaslapā
www.tckurzeme.lv apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Piekļūstot šai mājaslapai, Jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma politiku. Šajā privātuma politikā aprakstīts veids, kā tirdzniecības centrs KURZEME ievāc un apstrādā savas mājaslapas www.tckurzeme.lv apmeklētāju personīgos datus.
KAS IR DATU PĀRZINIS UN APSTRĀDĀTĀJS?
Šī mājaslapa pieder un to pārvalda SIA “Lielā 13” (reģistrācijas numurs 40203137973, juridiskā adrese Lielā iela 13, Liepāja, Latvija), saukts par datu pārzini. Datu pārzinis aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu pārzinis apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Personas datu apstrādājs ir juridiskās personas, kuras vārdā un atbilstoši SIA “Lielā 13” norādījumiem apstrādā personas datus, un kuri ir apņēmušies ievērot normatīvo aktu prasības datu apstrādes jomā.
KĀDUS DATUS MĒS IEVĀCAM?
Mēs varam vākt, apkopot un uzglabāt šādus datus:
 • Jūsu interneta protokola (IP) adresi;
 • Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu;
 • epasta adresi, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai;
 • Jūsu skatītajām lapām un saitēm, uz kurām Jūs klikšķināt;
 • Saturu, attēliem un reklāmām, ko Jūs atlasāt;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.
KĀ MĒS VARAM IZMANTOT IEVĀKTOS DATUS?
Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:
 • nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu;
 • atcerētos Jūsu valodas izvēli;
 • atcerētos Jūsu sīkdatņu iestatījumu izvēli;
 • nosūtītu Jums jaunumus un citu mārketinga informāciju, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;
 • novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;
 • nodrošinātu Jūsu datu drošību.
KAS IR SĪKFAILI?
Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus tīmekļa pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī vai planšetē), kad apmeklējat tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu un pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi, ar sīkfailu palīdzību, tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkfailu izmantošanu, taču bez sīkfailiem nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, SIA “Lielā 13” izmanto tehniskos, funkcionālo, analītiskos sīkfailus un mērķa/reklāmas sīkfailus.
Tehniskie sīkfaili
Tehniskie sīkfaili nepieciešami, lai Jūs varētu ātri apmeklēt un pārlūkot vietni. Šie sīkfaili
identificē lietotāja iekārtu, bet tie nevāc un neapkopo lietotāju informāciju. Bez šiem sīkfailiem vietne nevarētu pilnībā darboties. Tehniskie sīkfaili tiek glabāti lietotāja iekārtā, kamēr tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.
Funkcionālie sīkfaili
Ar funkcionālajiem sīkfailiem vietne atceras Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai Jūs varētu ērtāk lietot vietni. Šie sīkfaili tiek saglabāti Jūsu iekārtā pastāvīgi vai uz laiku - atkarībā no pārlūkprogrammas uzstādījumiem.
Analītiskie sīkfaili
Analītiskie sīkfaili apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas un uzskaita reklāmguvumu izpildes. Reklāmguvums ir pirkuma vai cita mērķa izpilde mājas lapā. Informācija tiek apkopota programmā Google Analytics un tiek lietota analīzes
nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu, neidentificējot personiski atsevišķus tirdzniecības centra KURZEME
mājaslapas apmeklētājus. Galvenais sīkfails, kas tiek izmantots pakalpojumā Google Analytics, ir sīkfails “__ga”. Papildus vietņu lietojuma statistikas izveidei pakalpojums Google Analytics var tikt izmantots arī kopā ar mērķu/reklāmu sīkfailiem, lai personalizētu reklāmas Google īpašumos (piemēram, Google meklēšanā un tīmeklī). Šie sīkfaili tiek glabāti 26 mēnešus. Uzziniet vairāk par Google Analytics sīkfailiem un konfidencialitātes informāciju.
Mēŗka/Reklāmas sīkfaili
Mērķa/Reklāmas sīkflailus izmanto, lai apkopotu informāciju par Jūsu apmeklētajām tīmekļa
vietnēm un piedāvātu tieši Jums interesējošus mūsu pakalpojumus vai adresētu Jūsu izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šos sīkfailus ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google AdWords un Facebook. Reklāmas sīkfaili Jūsu iekārtā tiek uzglabāti pastāvīgi, bet iestatījumus iespējams mainīt Google un Facebook
reklāmas iestatījumos. (Sīkāk sadaļā - Sīkfailu apstiprināšana un astpēkošana)
KĀ ES VARU APSTIPRINĀT UN ATSPĒKOT SĪKFAILUS?
Apmeklējot www.tckurzeme.lv vietni, Jums tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Nospiežot PIEKRĪTU, Jūs apstiprinat, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkfailiem un to izmantošanas mērķiem. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkfailu ierobežošana un dzēšana. Lūdzu pievērsiet uzmanību tam, ka izmaiņas pārlūkprogrammas drošības iestatījumos jāveic katrā pārlūkprogrammā atsevišķi un, ņemiet vērā, ja izvēlēsies atspējot funkcionālos sīkfailus, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Ja nevēlaties, lai parādītās reklāmas jūsu ierīcēs tiktu koordinētas, varat izmantot Google reklāmu iestatījumus un Facebook reklāmu iestatījumus.
VĒLOS MAINĪT INFORMĀCIJU, KO MAN DARĪT?
Ja vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz info@tckurzeme.lv
KĀ MĒS RŪPĒJAMIES PAR DROŠĪBU?
Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājaslapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības
pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.
IZMAIŅAS
Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.
KĀ AR MUMS SAZINĀTIES?
Par sīkfailu izmantošanu www.tckurzeme.lv interneta vietnē un personas datu apstrādi atbild SIA “Lielā 13” (reģistrācijas Nr. 40203137973), adrese: Lielā iela 13, Liepāja, Latvija, tālrunis: +371 29241413, e-pasts: info@tckurzeme.lv
Kontakti
Lielā iela 13, Liepāja, LV-3401
Tirdzniecības centrs
Pirmdiena - Sestdiena
10.00 - 20.00

Svētdiena
10.00 - 17.00

MAXIMA X
Katru dienu
8.00 – 22.00
Darba laiks
Kurzeme
Kā nokļūt?
Paldies, ka viesojies TС Kurzeme mājaslapā!Lai nodrošinātu labāku tīmekļa vietnes darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Apmeklējot TС Kurzeme mājaslapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Plašāku informāciju par privātuma politiku varat atrast atrast šeit.
PIEKRĪTU